ZGRANY DUET: OKAP Z SZAFKĄ

Ten rok zdecydowanie należy do minimalistycznych projektów kuchni, z wykorzystaniem praktycznych i cichych okapów do zabudowy. Okapy do zabudowy to najczęściej wybierane okapy przez naszych Klientów: detalicznych i biznesowych.

Firma Globalo stworzyła konfigurator szafek kuchennych, idealnie dopasowanych do montażu wybranych okapów kuchennych do zabudowy naszej marki. Korzystając z konfiguratora możesz stworzyć zindywidualizowaną zabudowę mebli kuchennych na wymiar, korzystając z bogatej oferty płyt meblowych, frontów, akcesoriów montażowych i dodatków. To absolutna nowość na rynku.

Okap Loteo 60.2 wykonany został z wysokiej jakości szkła hartowanego, odpornego na uszkodzenia i zarysowania. Charakteryzuje go cicha praca, rozpoczynająca się już od 48 dB oraz wysoka wydajność pochłaniania na poziomie 515 m3/h. Wyposażony jest w sterowanie dotykowe + pilot oraz energooszczędne i eleganckie oświetlenie w postaci paska LED. Okap dostępny jest w zestawie z szafką, według indywidualnego projektu.

Okap Insolita 60.1 Inox wykonany został ze stali nierdzewnej (szlachetnej) inox. Charakteryzuje go cicha praca już od 46 dB. Wyposażony został w energooszczędne oświetlenie LED, sterowanie push-button oraz pochłanianie szczelinowe (obwodowe). Okap pracować może z podłączeniem do wentylacji lub w formie pochłaniacza, z wykorzystaniem filtrów węglowych. Okap wybierany jest zarówno do kuchni zamkniętych, jak i otwartych. Ze względu na swoje wykonanie doskonale pasuje do kuchni wyposażonych w sprzęt inox. Okap dostępny jest w zestawie z szafką, według indywidualnego projektu.

Okap Lofetti 60.1 wykonany został ze stali nierdzewnej (szlachetnej) inox oraz stali lakierowanej na wybrany kolor (dotyczy wersji czarnej i białej). Charakteryzuje go cicha praca już od 48 dB oraz wysoka wydajność aż 575 m3/h. Wyposażony został w energooszczędne oświetlenie LED, sterowanie Soft-Touch z wyświetlaczem LED oraz pilot (opcjonalnie). Okap pracować może z podłączeniem do wentylacji lub w formie pochłaniacza. Okap dostępny jest w zestawie z szafką, według indywidualnego projektu.

Szczegóły na www.globalo.pl

Podobne wpisy

back to top button back to top button