okap kuchenny bielsko

Jesteśmy niezależnym importerem renomowanego niemieckiego producenta BLANCO zajmującego się wystrojem wnętrz kuchennych. Początki istnienia naszej firmy w Polsce to rok 1994,  kiedy to Zdzisław Mentel, polski przedsiębiorca ze Śląska, założył hurtownię narzędzi budowlanych.

Od samego początku stawiamy przede wszystkim na dobrą jakość sprzedawanych produktów oraz profesjonalną obsługę. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie wiąże się również z coraz lepszym rozpoznaniem potrzeb naszych obecnych i potencjalnych Klientów.

Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, takimi jak BLANCOBlue Water, Franke, Teka, Pyramis, Schock, Reginox, Deante, Electrolux, Alveus oraz Faber/Hitachi . Z pewnością każdy Klient znajdzie u nas dostosowany do swoich potrzeb zlewozmywak czy sprzęt AGD!

Najczęściej z naszych usług korzystają: studia meblowe, producenci mebli, sklepy sanitarne, salony łazienkowe, firmy inwestycyjne, ale jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy także z innymi podmiotami.

Dla większych zamówień hurtowych zapewniamy własny transport. Nasz kurier zawiezie towar pod wskazany przez Państwa adres do 100 kilometrów od naszej lokalizacji w Bielsku-Białej. Przy odległości powyżej 100 km korzystamy z usług firm kurierskich.

Jeśli szukasz sklepu AGD, który oferuje dobrej jakości baterie kuchenne czy zlewozmywaki – zajrzyj do naszego sklepu internetowego. Sprzęt możesz odebrać z naszego punktu stacjonarnego w Bielsku-Białej przy ulicy Katowickiej 96 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00