BLANCO

Od wielu lat jesteśmy niezależnym importerem produktów niemieckiej firmy Blanco o światowej renomie  –  zlewozmywaków, baterii kuchennych, selektorów odpadków oraz wszelkich akcesoriów niezbędnych w Waszej kuchni.

Firma Blanco działająca w kilkudziesięciu krajach świata jest liderem w innowacyjności wzornictwa i funkcjonalności swoich produktów. Powstała w 1925 roku jako firma rodzinna, specjalizująca się w produkcji urządzeń dla gastronomii ze stali nierdzewnej. Obecnie w ofercie firmy BLANCO znajduje się cała gama urządzeń wykorzystywanych w kuchni, które możecie kupić u nas. Są to m.in:

  • zlewozmywaki stalowe wpuszczane, na równi z blatem oraz podblatowe. Wykonane są one ze stali nierdzewnej o w różnych rozmiarach dostosowanych do wielkości szafki i miejsca w kuchni;
  • zlewozmywaki granitowe wpuszczane, na równi z blatem oraz podblatowe w kilku wersjach kolorystycznych;
  • zlewozmywaki ceramiczne wpuszczane oraz podblatowe, o specjalnej powłoce PuraPlus, która wygładza powierzchnię zlewozmywaka, co redukuje zatrzymywanie zanieczyszczeń, tworzenie osadu wapiennego oraz plam. Są one wysoce odporne na uderzenia, zarysowania i wysoką temperaturę;
  • baterie kuchenne dla nawet najbardziej wymagających klientów. Dostępne są w wersji chromowanej, ze stali nierdzewnej, granitowe oraz ceramiczne. Jeśli chodzi o funkcjonalność znajdziemy tu baterie podokienne (składane lub wyciągane), baterie z możliwością podłączenia filtra wody oraz baterie sensorowe (bezdotykowe);
  • dozowniki na płyn do mycia naczyń o wykończeniu chrom, stal i granit, które łatwo dopasujemy do każdego modelu zlewozmywaka;
  • systemy segregacji odpadów o inteligentnych rozwiązaniach i organizacji przestrzeni w szafce pod zlewozmywakiem. Mogą to być drzwiczki czy wysuwne fronty z manualną lub automatyczną obsługą;
  • młynki do mielenia odpadów organicznych. Ułatwiają one pracę w kuchni i powodują, że nie mamy potrzeby organizowana dodatkowego kosza na odpadki BIO.

Co roku przygotowujemy dla swoich klientów ofertę promocyjną w postaci gazetki SPECJALISTA BLANCO 2023 – > http://mentel.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/SPEC-2022-web.pdf. Znajdziecie w niej najbardziej popularne produkty BLANCO w bardzo konkurencyjnych cenach.

REGINOX

Reginox jest firmą holenderską i to właśnie w tym kraju produkowane są wszystkie ich produkty. Dzięki nieustannym innowacjom i odpowiedzialnym praktykom produkcyjnym, a także dzięki szczegółowemu zrozumieniu ludzi i środowiska, Reginox zajmuje wiodącą pozycję na rynku globalnym. Firma ta skupia szczególną uwagę na detalach oraz precyzji wykonania jednak zawsze zachowuje odpowiednią równowagę między praktycznością a designem.

FRANKE

Franke to szwajcarskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją artykułów gospodarstwa domowego. Od momentu powstania w 1911 roku, sukces firmy Franke opiera się na innowacyjnej inżynierii oraz unikalnym wzornictwie. Każdy klient może poczuć wyjątkową trwałość, solidność oraz jakość ich produktów. W ofercie Franke znajdziemy zlewozmywaki granitowe, ceramiczne oraz stalowe, a także baterie kuchenne, sortowniki odpadów i wiele innych.

PYRAMIS

Pyramis to grecka firma o zasięgu międzynarodowym, produkująca i sprzedająca zintegrowane rozwiązania kuchenne. Ich szeroka oferta oraz wysoka jakość materiałów pozwala każdemu klientowi znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Towary Pyramis są eksportowane do 65 krajów na całym świecie, a sama spółka ma aż 8 oddziałów zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej, a także poza nią.

BLUE WATER

Fabryka  grupy  Blue  Water istnieje od 25 lat i wypracowała doświadczenie w profesjonalnej produkcji kranów i akcesoriów. Historia fabryki zaczęła się w USA w 1989 roku i od samego początku główny nacisk kładziono na jakość i wzornictwo. W ofercie Blue Water znajdziemy nowoczesne i ekskluzywne baterie kuchenne oraz stylowe baterie łazienkowe. Jakość oferowanych baterii jest potwierdzona wyróżnieniami na branżowych targach i wystawach

ALVEUS

Alveus jest jednym z największych europejskich producentów zlewozmywaków kuchennych i sprzętu kuchennego. Wywodząca się ze Słowenii firma została założona w 1954 roku. To międzynarodowa fabryka, która realizuje najwyższe standardy jakości, dotrzymując kroku nowoczesnym trendom w zakresie wzornictwa. Alveus posiada szeroką ofertę produktów takich jak : zlewozmywaki stalowe, granitowe, szklane, a także baterie kuchenne itp.

QUADRON

Firma QUADRON to polski producent zlewozmywaków i baterii o innowacyjnych i komfortowych rozwiązaniach. Cenny jest tu estetyczny wygląd, unikalne wzornictwo, ergonomia i praktyczność. Wszystkie modele produkowane są w fabrykach zlokalizowanych zarówno w Polsce jak i za granicą. Niezależnie od miejsca pochodzenia, firma Quadron gwarantuje wysoki standard swoich produktów. Charakteryzacją się one nie tylko nowoczesnym designem, ale i gwarancją długowieczności dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów GraniteQ i SteelQ. Te ostanie są poddane uszlachetnieniu w technologi PVD – łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na działanie czynników chemicznych. Materiał z którego wykonane są zlewozmywaki odporne są na częste i wysokie wahania temperatur, posiadają niezwykle gładką, jednolitą i higieniczną powierzchnię, a co najważniejsze są odporne na uderzenia i zarysowania. Firma Quadron udziela na swoje zlewozmywaki gwarancji na okres 25 lub lub 10 lat. W ofercie producenta możemy znaleźć zlewozmywakowi stalowe w wersji montażu wpuszczane w blat, na równi z blatem oraz podblatowe. Ponadto znajdziemy również wiele wersji kolorystycznych w modelach granitowych oraz stalowych. Nie zabrakło również zlewozmywaków szklanych, które cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku. Jako uzupełnienie do zlewozmywaków Quadon oferuje wiele modeli baterii, dozowników na płyn do mycia naczyń czy mydło, rollmaty oraz koszyki o regulowanej szerokości, które idealnie dostosują się do każdego modelu zlewozmywaka. Bardzo dużym atutem firmy Quadron są bardzo korzystne i konkurencyjne ceny. Pełną ofertę możecie znaleźć w naszym sklepie lub bezpośrednio na stronie marki QUADRON.

TEKA

Teka to międzynarodowa firma założona w 1924 roku w Niemczech. Specjalizuje się w produkcji zlewozmywaków i baterii kuchennych, armatury łazienkowej, a także sprzętu AGD i wiele innych. W każdym projekcie Teka łączone są jakość, użyteczność i wydajność, aby osiągnąć najlepsze rozwiązania dla Twojego domu.

DEANTE

Deante to polska marka, która specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i łazienek. Najwyższej klasy materiały użyte w procesie produkcji oraz ścisła kontrola jakości dają pewność, że zaproponowane rozwiązania spełnią oczekiwania wszystkich klientów i będą im służyć przez wiele lat. Firma Deante wprowadziła filozofię PROECO aby ich produkty były przyjazne zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska. W ich ofercie można znaleźć zlewozmywaki oraz baterie kuchenne, a także produkty łazienkowe takie jak baterie, kabiny prysznicowe itp.

 

FABER

Historia Faber – a wraz z nią historia okapu kuchennego – zaczęła się dawno temu w małym warsztacie. Od tego czasu upłynęło dużo czasu. Przez dziesiątki lat skupiają się na doskonaleniu designu, funkcjonalności i jakości okapów. Wygląda na to, że wykonali dobrą robotę, ponieważ dzisiaj są jednym z największych na świecie producentów okapów. Faber był pierwszą w historii firmą zajmującą się produkcją okapów kuchennych, a dziś wciąż są numerem jeden pod względem jakości i wielkości produkcji. We Włoszech co drugi okap to okap Faber.

 

 

 

 

 

 

 

HITACHI

 

ELECTROLUX

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. W ponad 150 krajach, każdego roku, sprzedaje ponad 50 milionów produktów, takich jak piekarniki, płyty grzejne, zmywarki, okapy, pralki, suszarki, kuchnie, chłodziarko-zamrażarki oraz drobne urządzenia AGD, m.in. odkurzacze. Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie i łatwej obsłudze, które zaspokajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów.

 

 

 

 

 

SCHOCK

W 1979 roku świat poznał zlewozmywak granitowy. Ponad 30 lat temu Fryderyk Schock opracował i opatentował produkt, który swoimi właściwościami, będącymi efektem połączenia kwarcu i akrylu, fascynuje i inspiruje do dziś. Na patencie firmy SCHOCK produkuje się obecnie ponad 2 miliony zlewozmywaków rocznie, co stanowi ponad 75% wszystkich wyprodukowanych zlewozmywaków granitowych na świecie. Materiały i maszyny które używa marka Schock zmieniały się raz po raz w ciągu ostatnich 90 lat. Ale narzędzia pozostały takie same. Są to: ciekawość, poświęcenie, odwaga, pasja do tego, co robią – i co mają możliwości zrobić w przyszłości.

 

 

 

LIEBHERR

Firma Liebherr stworzyła tę nową generację urządzeń z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, żeby ułatwić codzienne życie. Wyobraź sobie perfekcję: energooszczędne chłodziarki w ponadczasowym, eleganckim wydaniu z gładkimi powierzchniami, które są łatwe w czyszczeniu; chłodziarki, które szybko schładzają żywność do optymalnej temperatury, a potem utrzymują jej świeżość dłużej niż tradycyjne urządzenia; chłodziarki niezwykle pojemne i jednocześnie zajmujące niewiele miejsca; chłodziarki z niespotykanie intuicyjnymi elektronicznymi systemami sterowania, wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają Ci codzienne życie. To właśnie LIHBHERR 🙂