BLANCO

Od wielu lat jesteśmy niezależnym importerem produktów niemieckiej firmy Blanco –  zlewozmywaków, baterii kuchennych, selektorów odpadków oraz wszelkich akcesoriów niezbędnych w Państwa kuchni.

Firma Blanco działająca w kilkudziesięciu krajach świata jest liderem w innowacyjności wzornictwa i funkcjonalności swoich produktów. Powstała w 1925 roku jako firma rodzinna, specjalizująca się w produkcji urządzeń dla gastronomii ze stali nierdzewnej. Obecnie produkcja odbywa się w Niemczech oraz w Czechach i Kanadzie.

Aktualny cennik znajdziesz tutaj -> http://mentel.com.pl/cennik-blanco/

Zobacz naszą gazetkę SPECJALISTA BLANCO 2022 – > http://mentel.com.pl/wp-content/uploads/2016/12/SPEC-2022-web.pdf

REGINOX

Reginox jest firmą holenderską i to właśnie w tym kraju produkowane są wszystkie ich produkty. Dzięki nieustannym innowacjom i odpowiedzialnym praktykom produkcyjnym, a także dzięki szczegółowemu zrozumieniu ludzi i środowiska, Reginox zajmuje wiodącą pozycję na rynku globalnym. Firma ta skupia szczególną uwagę na detalach oraz precyzji wykonania jednak zawsze zachowuje odpowiednią równowagę między praktycznością a designem.

FRANKE

Franke to szwajcarskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją artykułów gospodarstwa domowego. Od momentu powstania w 1911 roku, sukces firmy Franke opiera się na innowacyjnej inżynierii oraz unikalnym wzornictwie. Każdy klient może poczuć wyjątkową trwałość, solidność oraz jakość ich produktów. W ofercie Franke znajdziemy zlewozmywaki granitowe, ceramiczne oraz stalowe, a także baterie kuchenne, sortowniki odpadów i wiele innych.

PYRAMIS

Pyramis to grecka firma o zasięgu międzynarodowym, produkująca i sprzedająca zintegrowane rozwiązania kuchenne. Ich szeroka oferta oraz wysoka jakość materiałów pozwala każdemu klientowi znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Towary Pyramis są eksportowane do 65 krajów na całym świecie, a sama spółka ma aż 8 oddziałów zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej, a także poza nią.

BLUE WATER

Fabryka  grupy  Blue  Water istnieje od 25 lat i wypracowała doświadczenie w profesjonalnej produkcji kranów i akcesoriów. Historia fabryki zaczęła się w USA w 1989 roku i od samego początku główny nacisk kładziono na jakość i wzornictwo. W ofercie Blue Water znajdziemy nowoczesne i ekskluzywne baterie kuchenne oraz stylowe baterie łazienkowe. Jakość oferowanych baterii jest potwierdzona wyróżnieniami na branżowych targach i wystawach

ALVEUS

Alveus jest jednym z największych europejskich producentów zlewozmywaków kuchennych i sprzętu kuchennego. Wywodząca się ze Słowenii firma została założona w 1954 roku. To międzynarodowa fabryka, która realizuje najwyższe standardy jakości, dotrzymując kroku nowoczesnym trendom w zakresie wzornictwa. Alveus posiada szeroką ofertę produktów takich jak : zlewozmywaki stalowe, granitowe, szklane, a także baterie kuchenne itp.

TEKA

Teka to międzynarodowa firma założona w 1924 roku w Niemczech. Specjalizuje się w produkcji zlewozmywaków i baterii kuchennych, armatury łazienkowej, a także sprzętu AGD i wiele innych. W każdym projekcie Teka łączone są jakość, użyteczność i wydajność, aby osiągnąć najlepsze rozwiązania dla Twojego domu.

DEANTE

Deante to polska marka, która specjalizuje się w wyposażeniu kuchni i łazienek. Najwyższej klasy materiały użyte w procesie produkcji oraz ścisła kontrola jakości dają pewność, że zaproponowane rozwiązania spełnią oczekiwania wszystkich klientów i będą im służyć przez wiele lat.
Firma Deante wprowadziła filozofię PROECO aby ich produkty były przyjazne zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska. W ich ofercie można znaleźć zlewozmywaki oraz baterie kuchenne, a także produkty łazienkowe takie jak baterie, kabiny prysznicowe itp.

FABER

Historia Faber – a wraz z nią historia okapu kuchennego – zaczęła się dawno temu w małym warsztacie. Od tego czasu upłynęło dużo czasu. Przez dziesiątki lat skupiają się na doskonaleniu designu, funkcjonalności i jakości okapów. Wygląda na to, że wykonali dobrą robotę, ponieważ dzisiaj są jednym z największych na świecie producentów okapów. Faber był pierwszą w historii firmą zajmującą się produkcją okapów kuchennych, a dziś wciąż są numerem jeden pod względem jakości i wielkości produkcji. We Włoszech co drugi okap to okap Faber.

 

 

 

 

 

 

 

HITACHI

 

ELECTROLUX

Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. W ponad 150 krajach, każdego roku, sprzedaje ponad 50 milionów produktów, takich jak piekarniki, płyty grzejne, zmywarki, okapy, pralki, suszarki, kuchnie, chłodziarko-zamrażarki oraz drobne urządzenia AGD, m.in. odkurzacze. Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie i łatwej obsłudze, które zaspokajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów.

 

 

 

 

 

SCHOCK

W 1979 roku świat poznał zlewozmywak granitowy. Ponad 30 lat temu Fryderyk Schock opracował i opatentował produkt, który swoimi właściwościami, będącymi efektem połączenia kwarcu i akrylu, fascynuje i inspiruje do dziś. Na patencie firmy SCHOCK produkuje się obecnie ponad 2 miliony zlewozmywaków rocznie, co stanowi ponad 75% wszystkich wyprodukowanych zlewozmywaków granitowych na świecie. Materiały i maszyny które używa marka Schock zmieniały się raz po raz w ciągu ostatnich 90 lat. Ale narzędzia pozostały takie same. Są to: ciekawość, poświęcenie, odwaga, pasja do tego, co robią – i co mają możliwości zrobić w przyszłości.

 

 

 

LIEBHERR

Firma Liebherr stworzyła tę nową generację urządzeń z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, żeby ułatwić codzienne życie. Wyobraź sobie perfekcję: energooszczędne chłodziarki w ponadczasowym, eleganckim wydaniu z gładkimi powierzchniami, które są łatwe w czyszczeniu; chłodziarki, które szybko schładzają żywność do optymalnej temperatury, a potem utrzymują jej świeżość dłużej niż tradycyjne urządzenia; chłodziarki niezwykle pojemne i jednocześnie zajmujące niewiele miejsca; chłodziarki z niespotykanie intuicyjnymi elektronicznymi systemami sterowania, wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają Ci codzienne życie. To właśnie LIHBHERR 🙂

 

 

 

CENNIK BLANCO

back to top button back to top button