NOWE ZESTAWY PROMOCYJNE OD PYRAMIS

W najnowszej ulotce znajdziecie nowe zestawy promocyjny od firmy Pyramis – komplety z baterią i znakomitymi dodatkami do kuchni 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


DENATE ŁAZIENKA I KUCHNIA 2021

Niecodzienne rozwiązania do kuchni i łazienki pokazuje producent Deante w swojej nowej ofercie. 

 

 

 

 

 

 

 

 


SMAKUJ ZYCIE Z FRANKE

Okap zintegrowany z płytą? A może wysuwany z blatu? Nie nie… jednak sufitowy. Zlewozmywak granitowy, ceramiczny  czy stalowy? A co z baterią? Jeśli nie znasz jeszcze odpowiedzi na te pytania, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą od szwajcarskiego producenta Franke. Na pewno nie będziesz żałować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


SERCE W DOMU – FRANKE

Zlewozmywaki stalowe i granitowe z akcesoriami dodatkowymi takimi jak odsączarki czy deski drewniane, okapy podszafkowe i przyścienne oraz baterie zlewozmywakowe, które podbierzesz pod kolor wybranego zlewozmywaka. Produkty, które stale cieszą się popularnością w nowych cenach. Zapoznaj się z nową promocją od Franke.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Styl, Wybór, Innowacja, Jakość … REGINOX

 

Otwórz się na innowacje. Wewnątrz naszego katalogu odkryjesz szeroki wybór stylowych, a zarazem  praktycznych zlewozmywaków, baterii i akcesoriów kuchennych. Wykreuj swoje niepowtarzalne wnętrze. Wybierz spośród bogatej oferty armatury kuchennej ze stali nierdzewnej oraz ceramiki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nowy katalog od Blue Water

Nowe linie baterii zlewozmywakowych i łazienkowych, nowe odcienie i rozwiązania do Waszych kuchni i łazienek – to wszystko znajdziecie w najnowszym katalogu produktów Blue Water.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


WYPOSAŻENIE KUCHNI DENATE 2021

Zestawienie elegancji i gustu. W nowej ofercie KUCHNIA 2021 odnajdziecie się  w stylach: minimalistycznym, klasycznym, rustykalnym i nowoczesnym. Wszystkie produkty dostępne w jednym miejscu – Nowy Katalog Kuchenny od Deante

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CERAMIKA I KONSOLE ŁAZIENKOWE, KABINY PRYSZNICOWE I BRODZIKI, DODATKI ŁAZIENKOWE
KATALOG 2021 DEANTE

Urządzenie małej łazienki to często wyzwanie, nie tylko dla mieszkańców bloków, ale także domów jednorodzinnych. Szeroka gama produktów Deante pozwoli z powodzeniem zaaranżować każdą przestrzeń, a innowacyjne rozwiązania podpowiadane przez naszych projektantów zamienią małą łazienkę w miejsce funkcjonalne i przytulne.

 

 

 

 

 

 

 

 


ARMATURA ŁAZIENKOWA DEANTE 

Kolekcje łazienkowe Deante to kompletne rozwiązania pozwalające na zaaranżowanie miejsca komfortu i relaksu.
Bogactwo poszczególnych serii sprawi, że bez trudu urządzisz zarówno małą łazienkę, jak i duży salon kąpielowy. Wybierz swój unikalny styl i zyskaj pewność, że osiągnięty efekt będzie spójny i niebanalny.

 

 

CENNIK BLANCO

back to top button back to top button