Kuchnia w Twoim stylu

Nowe modele zlewozmywaków, baterii kuchennych, sortowników oraz rozdrabniaczy przygotował producent Franke dla swoich klientów. W najnowszej ofercie „Kuchnia w Twoim stylu” znajdziecie również promocyjne ceny na produkty, które stale cieszą się waszą popularnością.

 

 

 

 

 

 

 


Oferta specjalna od Pyramis

Nowe zestawy promocyjne, wyposażone w nie tylko doskonale zgrane kolorystycznie baterie kuchenne ale również dozowniki płynu do mycia naczyń lub praktyczne akcesoria kuchenne takie jak wagi kuchenne, młynki elektryczne do przypraw czy bloki na noże. Promocja Pyramis trwa do końca 2019 roku.

 

 

 

 

 

 

 


Niecodziennie każdego dnia…

Materiały najwyższej jakości, design dla najbardziej wymagających, szeroka gama kolorystyczna i  praktyczne akcesoria to oferta niemieckiej firmy Schock niekwestionowanego lidera w produkcji zlewozmywaków granitowych. Zapraszamy  do poznania fascynującego świata zlewozmywaków granitowych Schock łączącego pasję z doświadczeniem, jakością i reakcją na najbardziej wymagające trendy każdego pokolenia….

 

 

 

 

 


Kuchnia Deante 2019

Zlewozmywaki ceramiczne, nowe baterie kuchenne, nowe wzory Capelli i Pallas, seria zlewozmywaków hybrydowych, stalowo-granitowych, promocyjne ceny produktów stale będących w sprzedaży. To między innymi takie „atrakcje” przygotowała firma Deante na 2019 rok.

 

 

 

 

 

 


INNOWACJE W POWIETRZU OD FABER

Dla Faber postęp technologiczny oznacza poprawę jakości życia i dbałość i naszą planetę. Lata badań i ogromny wysiłek włożony w projektowanie i produkcję urządzeń biorących udział w codziennym życiu, pozwoliło na stworzenie unikatowych rozwiązań. Przykładem tego są produkty Faber, które łączą wysoką wydajność z niskim zużyciem energii, cichą pracę z doskonałą funkcjonalnością, a włoski styl z niezrównaną jakością.

 

 

 

 

 

 

 


Subtelna elegancja FABER

Dyskretne, eleganckie, ciche, racjonalnie zaprojektowane, doskonale zintegrowane z meblami. Tak istotne urządzenia jak okapy Faber pozostają niewidoczne na pierwszy rzut oka przy zachowaniu ich funkcjonalności i doskonałej wydajności. Idealna równowaga pomiędzy formą i funkcją. w której technologia zapewnia komfort i praktyczność z zachowaniem subtelnej obecności w kuchni.

 

 

 

 

back to top button back to top button