NOWA MARKA W NASZEJ OFERCIE

Ostatnio wprowadziliśmy do naszej oferty kilka nowych marek zlewozmywaków i baterii.

Firma QUADRON to polski producent zlewozmywaków i baterii o innowacyjnych i komfortowych rozwiązaniach. Cenny jest tu estetyczny wygląd, unikalne wzornictwo, ergonomia i praktyczność. Wszystkie modele produkowane są w fabrykach zlokalizowanych zarówno w Polsce jak i za granicą. Niezależnie od miejsca pochodzenia, firma Quadron gwarantuje wysoki standard swoich produktów. Charakteryzują się one nie tylko nowoczesnym designem, ale i gwarancją długowieczności dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów GraniteQ i SteelQ. Te ostanie są poddane uszlachetnieniu w technologii PVD – łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na działanie czynników chemicznych. Materiał z którego wykonane są zlewozmywaki odporny jest na częste i wysokie wahania temperatur. Zlewozmywaki posiadają niezwykle gładką, jednolitą i higieniczną powierzchnię, a co najważniejsze są odporne na uderzenia i zarysowania. 

Firma Quadron udziela na swoje zlewozmywaki gwarancji na okres 25 lub lub 10 lat.

W ofercie producenta możemy znaleźć zlewozmywaki stalowe w wersji montażu wpuszczane w blat, na równi z blatem oraz podblatowe. Ponadto znajdziemy wiele wersji kolorystycznych w modelach granitowych oraz stalowych. Nie zabrakło również zlewozmywaków szklanych, które cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku.

Jako uzupełnienie do zlewozmywaków Quadon oferuje wiele modeli baterii, dozowników na płyn do mycia naczyń czy mydło, rollmaty oraz koszyki o regulowanej szerokości, które idealnie dopasowują się do każdego modelu zlewozmywaka.

Bardzo dużym atutem firmy Quadron są konkurencyjne ceny. Pełną ofertę możecie znaleźć w naszym sklepie lub bezpośrednio na stronie marki QUADRON.

 

 

SPECJALISTA 2023 – do wyboru do koloru

Jak co roku nie mogło zabraknąć u nas wydania „Specjalisty 2023”. To właśnie tam znajdziesz produkty takich renomowanych marek jak Blanco, Franke, Alveus, Pyramis, BlueWater/ArtPlatino, Teka Globalo czy Toflesz. 

Drobne baterie, eleganckie i praktyczne zlewozmywaki i sprzęt AGD – to właśnie tu znajdziesz wszystko, co potrzebne do urządzenia swojej kuchni.

SPECJALISTA BLANCO 2023

Jest i ona 🙂 Najnowsza gazetka „Specjalista Blanco 2023” prezentująca najpopularniejsze modele marki Blanco. 

Jeśli chcesz by Twoja kuchnia była stylowa i zarazem praktyczna koniecznie przeglądnij naszego Specjalistę

NOWOŚCI REGINOX 2023

W najnowszej ofercie marki Reginox znajdziecie nie tylko modele cieszące się dużą popularnością – Amsterdam 78, Asterdam 50 czy model Miami. 

Marka wprowadziła kilka nowych modeli w zestawach z akcesoriami, które mogą okazać się niezbędne podczas pracy w kuchni.

Katalog kuchenny marki FRANKE

Zapoznaj się z ofertą Franke prezentującą urządzenia AGD, wybrane zlewozmywaki i baterie, w tym również baterie do filtrowania wody.

 

 

 

 

 

 

Katalog główny marki FRANKE

Zapoznaj się z ofertą najpopularniejszych zlewozmywaków, baterii oraz okapów kuchennych.